- Hírek
- Találatok: 824

A tavaszban és a nyárban talán a legjobb, hogy éttermek, bárok teraszain élvezhetjük a napsütést, a barátok társaságát, a hideg italokat. Az idei tavasz a járvány miatt azonban más volt: nekünk hiányoztak kedvenc vendéglátóhelyeink, nekik pedig hiányoztunk mi, a vendégek. Most a kényszerszünet után újra lehetőség van beülni egy-egy jó helyre. A Coca-Cola szeretné segíteni a vendéglátóhelyek fellendülését, és összekötni őket a rég látott vásárlóikkal. Ezért 2020. június 19-én ajándék üdítőitallal várják a kezdeményezésben részt vevő éttermek a vendégeket. Több mint 100 000 palack Coca-Cola áll készen, behűtve, országszerte közel 350 helyen, hogy együtt indíthassuk a nyarat!